'E di që jam vonë, por pritja ia vlen', Ronela Hajati bën njoftimin e rëndësishëm për fansat (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:42 04-07-2020 'E di që jam vonë, por pritja ia vlen', Ronela Hajati bën njoftimin e rëndësishëm për fansat (FOTO) Ronela Hajati

Ronela Hajati është një nga këngëtaret më të njohura shqiptare, shumë e dashur për publikun.

Këngët e saj bëhen shpejt hit dhe kanë një ritëm që të bën të kërcesh, edhe nëse s'je në humor.

Mirëpo Ronela mesa duket është vonë me këngën e saj për sezonin e verës. Këtë e ka pranuar vetë këngëtarja përmes një shkrimi në Instastory, ku ka thënë se pritja ia vlen.

"E di që jam vonë për këngët e mia të verës, por më besoni që pritja ia vlen", shkruan ajo.

prtija.JPG

Ronela para pak ditësh ka publikuar dias foto të zjarrta nga Ksamili, ku i ka lënë të gjithë "me gisht në gojë".

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011291980743408
array(1) { ["section"]=> string(100) "e-di-qe-jam-vone-por-pritja-ia-vlen-ronela-hajati-ben-njoftimin-e-rendesishem-per-fansat-foto-212845" }