Tirana
broken clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
72 %
5.7kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
8 °
Sht
8 °
Die
8 °
Hën
8 °
E enjte, 9 Dhjetor, 2021
spot_img

E dhunon dhe i merr varësen një gruaje në Korçë, policia shpall në kërkim autorin

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

6474fbc575447b343495da78c5ec4c33

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Korçë mbrëmjen e sotme, ku një person i ka vjedhur varësen një gruaje e cila po kalonte në vendin e njohur si “Lëndina e Lotëve”.

Grabitësi pasi ka marrë varësen e ka dhunuar gruan dhe më pas është larguar me shpejtësi.

Policia ka marrë pamjet filmike të kamerave të sigurisë në mënyrë që të bëhet i mundur identifikimi i autorit dhe e ka shpallur atë në kërkim.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img