Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
73 %
1.5kmh
0 %
Hën
35 °
Mar
36 °
Mër
36 °
Enj
34 °
Pre
29 °
E hënë, 27 Qershor, 2022
spot_img

E dhunoi kur ishin bashkë, ish-partneri uron Rihanna-n pasi u bë nënë për herë të parë (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Rihanna është bërë nënë për herë të parë, e cila ka sjellë në jetë djalin e saj në 13 maj.

Sipas raportimit të medieve të huaja, këngëtarja e ka sjellë në jetë djalin e saj disa ditë më parë, por lajmi u konfirmua ditën e djeshme.

albsig

spring

Por pas këtij lajmi, ka ardhur dhe një reagim i papritur nga ish-partneri i saj, Chris Brown.

Këngëtari ka publikuar një postim në Instastory ku shkruan “Urime”, shoqëruar me një zemër dhe një emoji të gruas shtatzënë, ndonëse nuk e ka etiketuar ish-partneren, por që lë të kuptohet se ia dedikonte pikërisht Rihanës.  

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img