Hapësire reklamuese

Aktualitet

E dhunoi fizikisht, gruaja denoncon bashkëshortin italian në policinë e Vlorës

Shkruar nga Newsbomb
E dhunoi fizikisht, gruaja denoncon bashkëshortin italian në

Në policinë e Vlorë, një grua ka denoncuar bashkëshortin e saj, 65-vjeçarin italian për dhunë fizike.

Bashkëshortja e shtetasit A.B., nga Italia ka bërë denoncimin duke deklaruar se ai ka ushturuar dhunë fizike ndaj saj dhe se i ka dëmtuar syrin.

“Po nga këta specialistë u referuan materialet në Prokurori dhe nisi procedimi në gjendje të lirë për shtetasin italian A. B., 65 vjeç, pasi ka bërë kallëzim bashkëshortja e tij, se ky shtetas, për motive të dobëta, i ka shkaktuar asaj, dëmtime në sy”, - njofton policia.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese