Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
2.1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
37 °
Sht
33 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

E dhimbshme, humb jetën nga Covid një tjetër mjek i nderuar nga Mati (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

77e85d6398e721e2b3174958fd94acdd

Një tjetër humbje e madhe në radhët e bluzave të bardha në vendin tonë.

Si pasojë e Covid-19 sot është ndarë nga jeta infermieri nga Mati, Nerim Vaçi. Lajmin e ka bërë me dije në rrjete sociale Shoqata e Infermierëve të Shqipërisë, por dhe të afërmit e tij.

Ikja e tij nga kjo botë ka lënë pas shumë lot dhe dhimbje jo vetëm tek të afërmit, por te gjithë komuniteti i Matit. Stafi i newsbomb.al i shpreh familjes Vaçi ngushëllimet e sinqerta.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img