Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Mër
37 °
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
33 °
Die
32 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

E denoncoi te “afera më e madhe e shekullit”, Lefter Koka i përgjigjet Kryemadhit: Faleminderit llogaritare Mona që tregove se…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

54aae323540eec21f95a8abf66c24538

Ish-ministri Lefter Koka i është përgjigjur kryetares së LSI-së, Monika Kryemadhi e cila e denoncion në “aferën me të madhe të vitit”, sipas saj, për dhënien e inceneratorit të Tiranës.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale Koka shkruan “falenderoj thellësisht llogaritare Monën (e cila në fakt nuk kupton se çfarë foli) që me letra dhe fakte i tregoi publikut dhe çdo shqiptari, se qeveria shqiptare ka çdo kapacitet dhe aftësi të ndjekë e zbatojë me rigorozitet proçedura sipas manualeve ndërkombëtare.

“Falenderoj thellësisht llogaritare Monën (e cila në fakt nuk kupton se çfarë foli) që me letra dhe fakte i tregoi publikut dhe çdo shqiptari, se qeveria shqiptare ka çdo kapacitet dhe aftësi të ndjekë e zbatojë me rigorozitet proçedura sipas manualeve dhe standardeve ndërkombëtare!

E dashur llogaritare Mona! Mos u bezdis! 25 Prilli do të vijë më shpejt dhe më furishëm nga sa ju pandehni” shkruan Koka.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img