Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

E dëgjuat këngën e re të Alban Skënderajt? Hiti i verës sapo u lancua dhe nuk duhet ta humbisni

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Nëse kërkoni një hit të garantuar atëherë Alban Skënderaj asnjëherë nuk do t’ju zhgënjejë. 

Gjithë këto vite këngëtari na ka faluar muzikë për shpirtin dhe nuk kishte si të ishte ndryshe as kësaj here

“Zjarr në shpirt” është projejkti i tij më i ri të cilin e ka lancuar vetëm pak orë më parë.

E teksa dëgjojmë tingullin e kitares së Albanit dhe zërin melodioz të tij menjëherë kuptojmë se sa shumë na kishin munguar këto balada. Tekstin si çdo herë tjetër e ka shkruar vetë kantautori dhe producent është Lorenc Aliaj.

I gjithë klipi është kopsitur deri në detajin më të vogël, me natyrën e gjelbër dhe muzikën si një fllad i lehtë veror. Epo, ky është nga ato raste kur të ikën fjalët dhe nuk ke çfarë të shtosh, prandaj nuk na mbetet gjë tjetër veçse t’ju lemë ta shijoni.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img