Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
2.6kmh
0 %
Mër
13 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

E dashuruar me Shqipërinë, Yuri Kim harron politikën, heq kostumin dhe “arratiset” drejt Gjirokastrës (Foto)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Si çdo fundjavë tjetër edhe këtë të dielë ambasadorja amerikane, Yuri Kim ka vendosur që të “arratiset” nga çështjet politike për të shijuar disa momente të këndshme nën shoqërinë e njerëzve.

Kjo e dielë ambasadoren e ka gjetur në Gjirokastë, aty ku ka zhvilluar një sërë gjërash si foto të ndryshme, një vizitë në kalanë e Gjirokastrës dhe sigurisht dhe biseda të këndshme me persona të cilët e ndalojnë për ta takuar.

“Të dua Gjirokastër”, ky është mbishkrimi me të cilën Kim ka vendosur që të shoqërojë fotot e bukura të shkrepura në një nga vendet më historik të Shqipërisë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img