Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
78 %
0.5kmh
0 %
Sht
38 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
39 °
Mër
34 °
E shtunë, 31 Korrik, 2021

E dashuruar larg syve të njerëzve, dikur bënte namin, ja çfarë po ndodh me Kallashin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Dikur Donjeta Kosumi, e njohur me emrin Kallashi bënte namin me kërcimet dhe videot e saj në rrjetet sociale.

Mirëpo, tashmë janë bërë katër vite që Kallashi është tërhequr nga jeta publika dhe nuk punon si kërcimtare.

Së fundmi, në një intervistë të dhënë për “Prive”, Donjeta ka treguar se është duke jetuar një jetë të qetë dhe se është e dashuruar.

Ajo tha se vendosi të shkëputej nga jeta publike, pasi e ndjente veten si objekt i mediave të cilat shkruanin pa pushim për të.

Sa i përket të ardhmes, Donjeta u shpreh se kërcimit nuk i rikthehet më, por në muzikë do të sjellë një baladë së shpejti.

Më shumë

spot_img
spot_img