Tirana
overcast clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
0.5kmh
90 %
Die
19 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
15 °
E diel, 17 Tetor, 2021
spot_img

E dashura i dënohet me burg përjetë, vajza 21-vjeçare largohet mes lotësh nga gjykata: Do vras veten

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

cc7388674d0f73d9ec4c463f11bb5383

Një vajzë 21-vjecare me emrin Jade Madden është larguar nga gjykata në Angli duke qarë pasi e dashura e saj 22-vjeçare Megan Madden u dënua me burgim të përjetshëm.

 

Sipas Daily Mail, shkruan newsbomb.al, 22-vjeçarja akuzohet për vrasjen e dy femrave me thikë. Në një festë dy të dashurat u bënë viktima të një sulmi rracist nga dy vajza të tjerë. 22-vjeçarja nuk u përmbajt dhe nga nervozizmi i ka goditur të dyja me thikë dhe i ka vrarë.

Sipas Jade, e dashura e saj nuk është njeri i keq dhe thjesht ajo u nervozua dhe nuk u përmbajt. 21-vjeçarja u largua nga gjykata shumë e trishtuar dhe madje tha se do vriste edhe veten. Gjykata çmoi se 22-vjeçarja përbën rrezikshmëri për shoqërinë dhe duhet të burgoset përjetë. Jade, nga ana tjetër shton se gjykatësi u tregua po ashtu rracist dhe e dënoi për shkak se ishte lezbike.

54433734_414452132655056_6724775972047945728_n.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img