Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
1kmh
75 %
Sht
13 °
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
16 °
E shtunë, 3 Dhjetor, 2022

“E dashur Vlera, zemra ime”, Arber Hajdari poston fotot e para nga dasma dhe i dedikon disa fjalë partneres

spot_img

Lajme të ngjashëm

Arbër Hajdari dhe Vlora Devolli sot kurorëzojnë dashurinë e tyre 5 vjeçare në martesë.

Arbëri ka ndarë dhe fotot e para nga dasma. Arbëri shihet i lumtur i veshur me kostumin e dhëndërisë, e partnerja e veshur në të bardha.

Hajdari teksa poston fotot i ka dedikuar dhe disa fjalë të ëmbla të dashurës së tij.

“E dashur Vlera, zemra ime! Sonte po kurorëzojmë dashurinë tonë prej 5 vitesh, në martesë. Lus Zotin të kemi jetë të lumtur! ♥️” shkruan Arberi në postimin postimin e tij.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arbër Hajdari (@arberhajdari)

Më shumë
spot_img
spot_img