Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
4.6kmh
0 %
Hën
32 °
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
40 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

‘E dashur familje e Tiranës sonë’, Erion Veliaj derë më derë me letër personale për të kërkuar votën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

4ac41e512801a50a850a597e6e999491

Ndonëse situata politike ka marrë një rrjedhë tjetër, pas vendimit të papritur të Presidentit Meta për të anulluar zgjedhjet e 30 qershorit, mazhoranca vijon me fushatën elektorale.

I bindur se zgjedhjet do të mbahen, Erion Veliaj, i cili kandidon për një mandat të dytë si kryebashkiak në Tiranë, përveç takimeve me qytetarët, ka nisur tu dërgojë atyre letra personale.

“E dashur familje e Tiranës sonë!

Me shumë përulësi më lejoni t’ju falenderoj për besimin dhe ndihmën tuaj në transformimin e Kryeqytetit në këto 4 vite të paharruara… Mezi pres të nisim së bashku një tjetër 4- vjeçar. Për Tir?nën që duam! @erionveliaj”, është ky mesazhi që Veliaj përcjell tek qytetarët.

62784161_2014663898638867_932958796106432512_n.jpg

61567222_456426878450974_6979867965386653696_n.jpg

62261343_375691476629417_2988117861471354880_n.jpg

 

Më shumë

spot_img
spot_img