Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

“E çmendur” pas Real Madridit, seksbomba britanike i vë “flakën” rrjetit me pozat e nxehta

Shkruar nga Newsbomb
“E çmendur” pas Real Madridit, seksbomba britanike i vë
Demi Rose  nga Ibizia, aty ku dhe po kalon këto ditë të nxehta vere ka vendosur që të “çmendë” dhe ndjekësit e saj në “Instagram”. Tashmë të gjithë e dini që Demi është një tifoze e “zjarrtë” e Real Madritit dhe ashtu siç bën tifozllëk për skuadrën e saj të zemrës ashtu di dhe të “marrosë” fansat e saj. Së fundmi seksbomba britanika ka postuar disa foto me një body blu, ku nxjerr në pak format e saj perfekte dhe gjoksin bombastik. E sigurisht, si çdo herë tjetër edhe ky postim i Demit ka marrë mijëra klikime dhe komente, dhe me të drejtë! © Fotot e marra nga Instagrami
 
View this post on Instagram
 

A post shared by Demi ? (@demirose)

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese