Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
32 %
1kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
12 °
Sht
11 °
Die
9 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

E bullizuan se ka veshur xhaketën e njëjtë, reagon Bardhi: Unë nuk vij nga familje milionere, nuk blej rroba 10.000€ por ja jap nënës dhe babës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Bardhi është një ndër këngëtarët më të dashur të skenës shqiptare. Që prej fillimit, ai arriti të “vjedhë” zemrat e fansave me zërin unik dhe këngët e veçanta.

Ndonëse, është një prej artistëve më të ndjekur në rrjetet sociale, këngëtari asnjëherë nuk ka reklamuar jetën e luksit, makinat apo rrobat e shktrenjta, ashtu si shumica e këngëtarëve shqiptarë bëjnë.

Me klipe minimaliste dhe veshje të thjeshta, artisti i ka dhënë publikut atë çfarë ata duan, pra artin e vërtetë. Mirëpo, ka dhe disa nga ata të cilët e kanë “kryqzëuar” artistin për veshjen e njëjtë që ka përdorur në tre dalje të tij.

E sigurisht, për të gjithë këtë, Bardhi e ka një përgjigje duke i mbyllur gojën kështu të gjithëve njëher e mirë.

“INFO : Ti qe e ke postu ket sen po ta baj qefin vendosa me ti than do fjale !

Mos mendo qe me perul mu ose karrieren tem pse e kam pas njejten veshje nje Emision dhe nje darsem nje shokut tem une nuk vi nga familje e milionerav dhe sjam milioner ! nuk besoj qe kam dhez prej teshav se me nje duks 10€ ne videon tem te par BETOHEM e kam pas vesh ! po une njina per zanin tem respektin ndaj qdo njerit qe mka ba support paret qe i fitoj normal qe si kom nda me ble 10.000€ tesha po jau kam nda Nanes edhe Babit per me ba naj shpi etj. veq deshta me tu pergjigj se nuk ke fitu kurgjo me ket video qe je mundu mem ofendu se ti spaku as ftyren as veshjen se ke tregu po kulturen. i pasun jam perderisa familja jem i ka krejt tmirat e zotit qe ai ma ka dhuru mu me ju ndimu edhe 1 sen mos e harro multi milioner me kan skom me e jetu jeten e milionerit kur e di qe veni jon osht shumi varfun edhe qona e flej me nje rreth te tille “, shkruan këngëtari.

Më shumë


spot_img
spot_img