Hapësire reklamuese

Aktualitet

E bukura e festave nga DigitAlb, me superofertë e program festiv për gjithë familjen

Shkruar nga Newsbomb

Festat e fundvitit vijnë magjishëm në DigitAlb. Në ditët më të bukura të vitit përjetoni programin më

spektakolar në shtëpitë tuaja me programet e përzgjedhura me shumë dashuri për ditët dhe netët

festive me sport, filma, seriale, dokumentarë, spektakël, argëtim e programe fantastike për të gjithë

familjen. Edhe për festa, futbolli në SuperSport nuk ndalet me ndeshjet live në buqetën e një

programacioni special me momentet kulmore të vitit që lëmë pas.

Të gjitha kampionatet “Oscar”, ligat më elitare të futbollit europian, si Serie A, Premier League, LaLiga,

Bundesliga, Ligue 1, Eredivisie, si dhe të tjera evente spektakolare vijnë LIVE & Ekskluzivisht në paketën

sportive më të pasur, në SuperSport.

Ngrohtësia e festave vjen në çdo vatër nëpërmjet DigitAlb, ku do të shijoni premierat më fantastike e

absolute, me filmat më të spikatur e programe spektakolarë në të gjitha kanalet. Për të gjithë adhuruesit

e kryeveprave të kinemasë botërore, serialeve, dokumentarëve, si dhe një program i përzgjedhur

posaçërisht për ata që i shijojnë dhe argëtohen më shumë në këto festa, për të gjithë vogëlushët në

kanalet e tyre të dedikuara ka menduar DigitAlb, gjithçka vetëm në shqip.

Fundviti vjen me dhurata në DigitAlb. Prenotoni sa më parë një vit të tërë të mbushur plot argëtim duke

përfituar nga OFERTA FESTIVE me ulje çmimesh në paketat 12 mujore, dhurata për klientët e rinj, si dhe

eventin më të shumëpritur të vitit, BIG BROTHER VIP, FALAS për abonimet Premium 12 mujore. DigitAlb

është në çdo familje shqiptare, me platformat Tokësore, Satelitore, si dhe Aplikacionin DigitAlb,

anembanë botës në Europë, Amerikë, Kanada, Australi e çdo vend tjetër. DigitAlb ju pret në çdo pikë

shitje të autorizuar, kudo në Shqipëri e jashtë saj, si dhe në çdo kohë online në faqen zyrtare digitalb.al.

Gëzuar festat nga DigitAlb!

Ofertat e Digitalb Ofertat e Digitalb

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese