Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
43 %
3.1kmh
75 %
Enj
10 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
5 °
E enjte, 20 Janar, 2022

E BUJSHME/ I shpallur “non grata”, Sali Berisha SFIDON SHBA, “Foltorja” zhvendoset” në mes të AMERIKËS!

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Sali Berisha sfidon hapur Shtetet e Bashkuara të Amerikës, pasi ka njoftuar se në datën 5 Dhjetor do të zhvillohet Foltorja me demokratët shqiptarë që jetojnë në SHBA.

Në postimin e publikuar vetë nga Berisha, ish-kryeministri fton të gjithë demokratët që jetojnë në New Jersey, New York, Pennsylvania, Connecticut dhe shtete të tjera që t’i bahskohen në “Marriott Hotel”, në Neë Jersey.

Kujtojmë se Sali Berisha është shpallur “non grata” nga DASH dhe nuk mund të udhëtojë drejt SHBA, ndaj kjo “Foltore” do të zhvillohet përmes aplikacionit “Zoom”.

Screenshot 8 46
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img