Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
51 %
1kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 30 Qershor, 2022
spot_img

E bujshme, Mesi bën premtimin e pazakontë nëse Argjentina fiton botërorin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Botërori i Rusisë është cilësuar si stacioni i funidt i mundëshëm për Lionel Mesin për të fituar një kupë bote. “Ylli katalanas” me shumë mund arriti që ta kualifikojë vendin e  tij në botëror duke eleminuar fazën “play of”. Por ai tani shkon me një tjetër qëllim në Rusi, ku kërkon që ta fitojë botërorin.

Argjentinasi ka premtuar se nëse fiton kampionatin botëror do të bëjë në këmbë të gjithë rrugën nga Rosario në San Nicolas.

albsig

spring

“Nëse e fitojmë Kupën e Botës, premtoj se do të eci në këmbë nga Rosario në San Nicolas”, ka thënë 30-vjeçari për “TyC Sports”.

Këtë deklaratë Mesi e dha para ndeshjes miqësore mes Argjentinës dhe Rusisë. 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img