Tirana
few clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
23 °
Hën
26 °
Mar
25 °
E premte, 30 Shtator, 2022

E bëri “shoshë” me plumba për tokën, Klodian Keqi nuk e kishte për herë të parë, si 12 vite më parë plagosi fqinjin pas një sherri

spot_img

Lajme të ngjashëm

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë e shënuar ditën e sotme në Fushë-Krujë,  ku humbi jetën një 55-vjeçar.

Personi që shihni edhe në foto Klodian Keqi qëlloi me armë në bark fqinjin e tij Luan Hushin pas një debati që kishin për parcelën me ullinj si dhe për drutë e zjarrit në pyll.

Hushi u dërgua me urgjenëcë në spitalin e Traumës, ku humbi edhe jetën si pasojë e plagëve të marra.

Mirëpo mësohet se autori, i cili pas ngjarjes është arratisur, është me precedent të më parë penal. Ai 12 vite më parë së bashku me vëlllain janë konfliktuar atë kohë me fqinjin. Siç ndodhi sot edhe vite më pas pas sherrit Keqi ka qëlluar me armë fqinjin, i cili mbeti i plagosur dhe fatmirësisht arriti t’ i mbijetonte plagës së marrë, fat që sot Hushi nuk e pati.

Policia vijon punën për të brë të mundur arrestmin e autorit të kësaj ngjarje.

 

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img