Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
2.1kmh
0 %
Sht
19 °
Die
19 °
Hën
13 °
Mar
12 °
Mër
5 °
E shtunë, 25 Mars, 2023

E bënë meme për ndryshimin drastik në pamje, reagon Kryemadhi: Shyqyr që jam Iphone 13 pro max nga mendja, jashtë i fut një cover

Lajme të ngjashëm

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, ka reguar në lidhje me memet e publikuara në rrjetet sociale të cilat ironizojnë look-un e saj.

Ka qenë faqja e Brrylit që ka bërë disa meme për Kryemadhin, meme të cilat kryetarja e LSI-së i ka marrë me sportivitet.

Përmes një postimi në “Instagram”, Kryemadhi i kthen përgjigje faqes “Brryli Broadway”.

 “Nuk thoni që shyqyr që jam Iphone 13 pro max nga mendja, se nga jashtë i fut një cover me ngjyra dhe shpëton”, shkruan Kryemadhi me batutë.

Më shumë