Tirana
overcast clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
61 %
3.1kmh
100 %
Enj
8 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
E enjte, 20 Janar, 2022

E bënë infermierin 54 vjeçar, pompist, DHËNDRRI I BERISHËS: Nuk shtyhet karantina pa pislliqet e Ramës

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

828e067a080cff9cb528f24be3a49aa0

Vala e denigrimit ndaj infermierit Qazim Ismaili që ka shkuar drejt Italisë, përvec medias, ka prekur edhe zytarët e PD.

Eshtë Abi Malltezi, funksionar në PD dhe dhënder i Sali Berishës që komenton pas lajmit të publikuar se infermieri i nisur drejt Italisë është pompier në një pikë karburanti në Vorë.

“Nuk shtyhet karantina pa pisllëqet madhështore dhe groteske të Ramës. Eshtë për Guinness në fasadologji. Pastaj e ka fajin media italiane që tallet se ka cu njerëz pa asnjë certifikim” shkruan Malltezi në rrjetet sociale.

Në fakt, 54 vjecari Qazim Ismaili që po denigrohet në media, ka përfunduar shkollën e lartë të Infermierisë që në vitin 1993 sic tregon licensa e tij e infermierit dhe botuar tashmë në neësbomb.al. Ministria vuri në dispozicion të medias certifikatën e tij nga Urdhëri i Infermierit pas fillimit të akuzave ndaj tij.

LEXO EDHE:  https://www.newsbomb.al/e-bene-infermierin-qe-shkoi-ne-itali-pompist-karburanti-por-ministria-i-publikon-licensen-boll-infektuat-me-negativitet-eshte-infermier-qe-nga-viti-1993-200766

91006679_214721016464795_3273267440401776640_n_1.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img