Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
48 %
4.1kmh
0 %
Die
28 °
Hën
33 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

E akuzuan se konsumoi lëndë narkotike, reagon fituesi i “Eurovision”: U ndjeva i ofenduar…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pas përfundimit të “Eurovision” një video  ku shihej vokalisti i grupit Maneskin, Damiano David, teksa po bënte një veprim të çuditshëm, i cili më pas u akuzua se po merrte drogë bëri xhiron e mediave dhe portaleve.

Pas këtyre akuzave, David i’u nënshtrua testit nga i cili doli negativ. Së fundmi, në një intervistë të dhënë për mediat greke, David ka treguar se pas akuzave u ndje i ofenduar, prandaj dhe vendosi që të bënte testin.

“Padyshim që na shqetësoi e gjithë çështja që u ngrit, sepse duam që njerëzit të flasin vetëm për muzikën tonë. Por, ndërgjegjja jonë e pastër na bëri të mos dyshojmë. Ne kurrë nuk do ta bënim një gjë të tillë.”, tha ai. Aktualisht , grupi Maneskin ndodhen në Greqi ku po shijojnë fitoren e tyre të “Eurovision”.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img