Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
3.6kmh
40 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

E akuzuan për dhënie rryshfeti, përgjigjet kandidati i LSI: Pa merak do e merrni përgjigjen

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kadidati për deputet i LSI në qarkun Lezhë, Viktor Tushaj lidhur me videon e publikuar nga newsbomb.al, ku ai shfaqej duke i dhënë një zarf qytetarit të dhunuar në Lezhë, ka reaguar duke thënë se ajo është pjesë e traditave të asaj zonë për të tilla raste.

Në reagimin e  tij Tuashaj ka akuza të forta dhe për kreun e PS-së Tiranë Saimir Tahiri. Tushaj thotë se pavarsisht akuzave dhe baltës që po hidhet ndaj LSI, përgjigja do të jepet në 25 qershor.

Regaimi i Viktor Tushajt:

Sa turp! Preokupohet Saimiri dhe Pjerini për zarfin e traditës dhe jo për “viziten” e zagareve të rilindjes që i bënë Gjovalinit. Por pa merak do e merrni përgjigjen dhe “zarfin” e popullit shqiptar dhuratë me 25 Qershor!

Më shumë

spot_img