Tirana
scattered clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Mër
26 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
E mërkurë, 18 Maj, 2022
spot_img

E akuzojnë për operacione plastike, Flaka Krelani sqaron njëherë e mire: Sillni doktorin…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Flaka Krelani është një nga këngëtaret që me zërin unik ka bërë për vete shumë fansa.

Mirëpo Flaka është komentuar shpesh herë edhe për ndërhyrjet në trupin e saj dhe së fundmi ka folur troç duke sqaruar opinionin publik.

‘Nuk janë ndërhyrje si i keni menduar ju dhe si janë hiperbolizuar. Nëse flasim për përmasa trupore, brisk në trupin tim kurrë nuk ka hyrë. Me punë gjithçka realizohet. Këto përmasa i kam patur që fëmijë falë familjes dhe trashëgimisë së nëns time. Çuditem me faktin se si njerëzit çuditen me faktin se “mrekullia për veten ekziston”. Të gjitha i hedh poshtë, nëse keni dyshime, sillni doktorin’ është shprehur këngëtarja.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img