Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
39 %
5.1kmh
0 %
Enj
17 °
Pre
24 °
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

E akuzoi se ndante çifte, këngëtarja reagon ashpër ndaj Xhensila Peres: Merakosu për burrin tënd se… ( E PLOTË)

spot_img

Lajme të ngjashëm

40405dc1d7d2196b827e66f5fe8d2baa

Ish-banorja e Big Brother Xhensila Pere bëri një deklaratë për këngëtaren e njohur si Xheisara.

E ftuar në emisionin “Ekspuls”, ajo tha se ishte zhgënjyer nga Xheisara se “nuk më pëlqen që bëhet gjithmonë sebep për ndarje çiftesh”.

Deklarata e saj ka të bëjë me lajmet që qarkulluan një vit më parë se këngëtarja ka ndërhyrë mes Romeo Veshajt dhe Jonida Maliqit.

Xheisara ka reaguar ashpër në rrjetet sociale, duke i thënë që të mos bëjë si Nënë Tereza.

“E di që të gjithë jeni të habitur më përgjigjen e Xhensilës tek #EXPULS. Askush, nisur dhe nga unë, nuk e priste që mikja imë prej shumë vitesh të tregohej kaq e sinqertë në atë lloj forme. E dashur Xhensila! Bën mirë të heqësh dorë nga të qenurit Nënë Tereza dhe merakosu për burrin tënd dhe lej burrat e botës se e gjejnë direkt ngushëllimin!”,- ka shkruar ajo.

isthatxheisara_154393931_827502671442026_5769845052375363737_n-640x1138.jpg

Më shumë

spot_img