Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
3.6kmh
75 %
Pre
13 °
Sht
15 °
Die
13 °
Hën
10 °
Mar
9 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Dyshohet të kenë fshehur parcelën me kanabis, SHÇBA procedon Shefin e Komisariati, Shefin e Krimeve dhe disa efektivë të policisë në Përmet

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat (SHÇBA) kanë proceduar penalisht Shefin e Komisariati, Shefin e Krimeve dhe disa efektivë të policisë në Përmet.

Buime për FaxNews bëjnë me dije se këta zyrtarë të policisë janë të përfshirë në fshehjen e një parcele me kanabis.

SHÇBA ka zhvilluar disa aksione dhe ka arretsuar disa zyrtarë policie në muajin e fundit, për shkak të përfshirjes s ëtyre në aktivitete kriminale.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img