Hapësire reklamuese

Aktualitet

Dyshohet të kenë fshehur parcelën me kanabis, SHÇBA procedon Shefin e Komisariati, Shefin e Krimeve dhe disa efektivë të policisë në Përmet

Shkruar nga Newsbomb
Dyshohet të kenë fshehur parcelën me kanabis, SHÇBA

Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat (SHÇBA) kanë proceduar penalisht Shefin e Komisariati, Shefin e Krimeve dhe disa efektivë të policisë në Përmet.

Buime për FaxNews bëjnë me dije se këta zyrtarë të policisë janë të përfshirë në fshehjen e një parcele me kanabis.

SHÇBA ka zhvilluar disa aksione dhe ka arretsuar disa zyrtarë policie në muajin e fundit, për shkak të përfshirjes s ëtyre në aktivitete kriminale.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese