Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
2.1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
37 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

Dyshohet si i përfshirë në rrahjen e biznesmenit libanez, gjykata mban në burg Krajën për lëndë narkotike

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gjykata e Tiranës ka dhënë masën e sigurisë arrest me burg për shtetasin Skënder Kraja. Ai akuzohet për “prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike” dhe për këtë arsye gjykata e ka lënë në burg.

Megjithatë, hetimet janë përqëndruar te lidhja që Kraja mund të ketë me ngjarjen ku mbeti i plagosur biznesmeni libanez, Faad Mitir. Deri më tani nuk rëndon asnjë akuzë mbi Krajën për këtë ngjarje, po policia dyshon se ai është i implikuar.

Për rrahjen e biznesmenit janë në kërkim edhe dy persona të tjerë. 

Më shumë

spot_img
spot_img