Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1kmh
1 %
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
Hën
12 °
E enjte, 21 Tetor, 2021
spot_img

Dyshohet se vrau Xhuljano Bullarin në Vlorë, Bledar Selmanaj tenton të vetëvritet në burg

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Bledar Selmanaj, autori i dyshuar i vrasjes së Xhuljano bullarit në Vlorë, ka tentuar vetëvarjen në ambientet e burgut të Perqinit.

Ka qenë ndërhyrja e menjëhershme e administratës së burgut që i ka shpëtuar jetën.

Xhuljano Bullari u vra në 21 gusht të këtij viti në Babicë të Vlorës në makinën e kushërirës së tij. I riu u qëllua nga afër me 3 plumba, 1 në kokë dhe 2 në trup, ndërkohë që në në pranga ra Bledar Selmanaj, i cili dyshohet se është personi që e ekzekutoi.

Vetë Selmanaj nuk i ka pranuar akuzat në drejtim të tij, teksa pista kryesore në të cilën po heton policia është se Bullari mund të jetë vrarë për çështje droge.

LEXO EDHE: Zbardhet vrasja e Xhuljano Bullarit në Vlorë, policia arreston autorin në “Bllok”, armën e kishte groposur në oborrin e shtëpisë (EMRI)

LEXO EDHE: DETAJE TË REJA/ Xhuljano Bullari u qëllua në makinën e kushërirës, ajo u lajmërua nga policia, trupin në morg e identifikoi nëna e 25 vjeçarit

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img