Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

Dyshohet se vidhte vilat te Liqeni i Thatë, arrestohet në Tiranë Hektor Qiriazi, i dënuar me burgim të përjetshëm në Greqi

spot_img

Lajme të ngjashëm

Pasditen e sotme policia ka vënë në pranga Hektor Qirjazin, i cili dyshohet se është autori i vjedhjeve të vilave në zonën e Liqenit të Thatë.

Ai njihet edhe m emrin Dorian J, ndërsa është dënuar me burgim të përjetshëm në Greqi. Hektor Qiriazi së bashku me 3 persona të tjerë kishin “pre” të preferuar vilat, por u arrestuan sapo dolën prej tyre, ndërkhë që dyshohet se kanë vjedhur miliona lekë.

Banda në të cilën bënte pjesë Hektor Qiriazi prej kohësh terrorizonte Greqinë dhe akuzohet për tentative vrasjesh, vjedhje qendrash tregtare, makina, bastisje shtëpish.


spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img