Hapësire reklamuese

Aktualitet

Dyshohet se përdhunoi të miturën, Policia ndalon 26-vjeçarin në Fier

Shkruar nga Newsbomb
Dyshohet se përdhunoi të miturën, Policia ndalon

Një 26 vjeçar është ndaluar nga Policia e Fierit, pasi dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me dhunë me një të mitur.

Gjatë kontrollit në shtëpinë e shtetasit me iniciale D. M., efektivët e Policisë  gjetën dhe sekuestruan një armë gjahu, të cilën e mbante pa  leje përkatese.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Mallakastër ndaluan shtetasin D. M., 26 vjeç, banues në Mallakastër, pasi dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me dhunë me 1 shtetase të mitur 15 vjeçe.

Gjatë kontrollit të banesës së 26-vjeçarit, shërbimet e Policisë gjetën dhe sekuestruan një armë gjahu, që e mbante pa lejen përkatëse”, thuhet në njoftimin e policisë.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese