Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
28 %
2.1kmh
0 %
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
8 °
Die
9 °
E mërkurë, 26 Janar, 2022

Dyshohet se mblodhi kartat e stafit të Spitalit, Vasili: Drejtori të mbahet shënim, burgu vonon por nuk harron

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili reagon pas denoncimit në një emision investigativ për mbledhjen e kartave të identitetit të stafit në Spitalin e Peshkopisë.

Vasili kërkon që veprimet e drejtorit të Siptalit, por edhe drejtorëve të tjerë, të mbahen shënim, pasi siç shprehet ai “burgu vonon por nuk harron”.

Reagimi i Vasilit:

Ja si duan të fitojnë delenxhinjtë e Edi Ramës!

Qeveria e Edi Ramës dhe drejtoret e tij u marrin me dhunë dhe presion për vendin e punës kartat e identitetit punonjësve të administratës për votimet e 25 prillit.

Çdo veprim i këtyre drejtorëve mbahet shënim dhe burgu vonon, por s’harron për seicilin prej tyre!!

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img