Tirana
moderate rain
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
60 %
1kmh
75 %
Mar
22 °
Mër
25 °
Enj
22 °
Pre
26 °
Sht
22 °
E martë, 27 Shtator, 2022

Dyshohet se ka vdekur prej ditësh, banorët e pallatit telefonojnë Policinë nga era e rëndë: Gjendet i vdekur një person në Korçë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një i moshuar është gjetur i vdekur nga Policia në Korçë, në shtëpinë e tij. 78 vjeçari ende i pa identifikuar, dyshohet se ka disa ditë që ka ndërruar jetë pasi era e rëndë është përhapur në gjithë pallatin.

Mësohet se kanë qenë banorët ata që nisur nga era e rëndë, kanë telefonuar Policinë dhe e kanë informuar.

Menjëherë efektivët kanë shkuar në apartamentin e tij dhe pasi kanë hyrë brenda, kanë konstatuar trupin e pajetë të të moshuarit. Nga kqyrja paraprake trupit të tij, nuk janë konstatuar shenja dhune, ndaj dyshimet janë se vdekja ka ardhur për shkaqe natyrale.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img