Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
53 %
1.5kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
31 °
Hën
33 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Dyshohet se janë helmuar në një lokal, dy 13 vjeçaret nga Tirana shtrohen me urgjencë në spitalin e Pogradecit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy 13 vjeçare nga Tirana, pjesëtare të një ekspedite mësimore, janë paraqitur me urgjencë në spitalin e Pogradecit ditën e sotme.

Policia bën me dije se K.Sh dhe Xh.S, dyshohet se mund të jenë helmuar në një lokal në fshatin Tushemisht të Pogradecit dhe janë nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

“Më datë 29.05.2021, rreth orës 16:55, në Spitalin e Pogradecit, janë paraqitur për ndihmë mjekësore shtetaset K. Sh. dhe Xh. S., 13 vjeçe, pjesëtare të një ekspedite mësimore nga Tirana, që dyshohet se mund të jenë helmuar duke drekuar në një lokal në fshatin Tushemisht, Pogradec, të cilat aktualisht ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img