Tirana
few clouds
21 ° C
21 °
21 °
49 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

Dyshohet se është vrarë në Holandë, familja e Festim Latos hap dyert e mortit

spot_img

Lajme të ngjashëm

fa2e182c398fc0f97d1946bff036cbaa

Pas lajmeve se presidenti i vetëshpallur i Çamërisë është vrarë në Holandë, familja e tij ka hapur dyert e mortit.

Ndonëse ende nuk ka asnjë informacion zyrtar, familjarët pretendojnë se Lato është vrarë dhe këtë ia ka konfirmuar policia holandeze.

Gjithashtu ata theksojnë se disa të afërm kanë shkuar në Holandë për verifikimin e lajmit.

Ndërkohë ende nuk kemi asnjë reagim zyrtar nga policia shqiptare dhe ajo holandeze apo nga amabasadat e të dyja palëve, pavarësisht se mediat e të dyja shteteve kanë ngritur dyshimet për vrasjen e tij.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img