Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
72 %
3.1kmh
75 %
Sht
15 °
Die
15 °
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
E shtunë, 27 Nëntor, 2021
spot_img

Dyshime për bombë në mes të Prishtinës, Policia bllokon rrugën dhe ndalon lëvizjen (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

194860c1352c9d58f2df9daa4f11d547

Një valixhe e dyshimtë e braktisur në rrugën “Bill Klinton” në Prishtinë ka ngritur në këmbë Policinë e kryeqytetit.

Policia e Kosovës ka lëshuar deklaratë për rastin, duke thënë se në rrugën “Bill Kllinton” është gjetur një valixhe e dyshimtë dhe menjëherë atje kanë shkuar ekipet policore, të cilat kanë vendosur një perimetër sigurie dhe ka ndaluar qarkullimin në zonë.

“Rreth orës 10:30,kemi pranuar një informacion se në rrugën “Bill Kllinton ndodhet një valixhe e dyshimtë. Aktualisht në vendin e ngjarjes janë ekipet e nevojshme policore. Një pjesë e rrugës “Bill Kllinton” është ndaluar për qarkullim, do të lirohet pas përfundimit të ekzaminimit të vendit të ngjarjes, kur edhe do të njoftoheni edhe për detaje të tjera”, njoftoi Policia e Prishtinës.

v1-1.jpg
v2.jpg
v3-1.jpg
119992138_1018724031911900_5590136618394013337_n-1-600x360.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img