Tirana
fog
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
20 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
3 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

Dyert e blinduara të PD-së

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Prej 2 ditësh dyert e selisë së Partisë Demokratike janë mbyllur, madje edhe edhe disa nga deputetët demokratë e kanë patur të pamundur të futen në seli. Sekretari Gazment Bardhi, i pyetur për këtë çështje, deklaaroi se në seli po lyhen muret dhe po bëhen punime të tjera.

Por në fotot e publikuara mbrëmjen e djeshme shihet se dyert e PD-së janë blinduar, madje në katin e dytë shihet një derë e madhe hekuri, e cila mendohet se do të vendoset për të mbrojtur hyrjen kryesore.

Në datën 8 Janar do të zhvillohet protesta e thirrur nga Sali Berisha, ndaj Basha ka marrë këto masa në rast se situata agravon dhe protestuesit tentojnë të hyjnë me forcë në seli.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img