Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
1kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
12 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

Dy zemra brenda një trupi, Olta Gixhari feston ditëlindjen më të veçantë

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

c6b38622937328fec90613e0145e539f

Olta Gixhari ka festuar shumë pranvera të gëzuara, por padyshim kjo është ditëlindja më e veçantë për të.

Aktorja e njohur po feston ditëlindjen e parë, me një krijesë ëngjëllore brenda saj. Ky 34-vjetor është shumë special për të pasi ajo është në një pritje të ëmbël, ndërkohë që foshnja pritet të vijë në jetë së shpejti.

Ajo është aktive në rrjete sociale dhe shpeshherë publikon foto me barkun e rrumbullakosur.

“32weekspregnant dhe këto janë pushimet tona të fundit çift Për pak javë kryevepra jonë do të na ndryshojë jetën dhe ne mezi po e presim,”- shkroi aktorja pak ditë më parë në një postim në Instagram.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img