Dy vite nga ‘Columbiana’ që ‘dogji’ rrjetin, Tayna ka një mesazh për fansat

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:31 01-06-2020 Dy vite nga ‘Columbiana’ që ‘dogji’ rrjetin, Tayna ka një mesazh për fansat

Tayna është një nga këngëtaret më të njohura në Shqipëri.

Reperja e talentuar, që nga momenti i parë që hyri në tregun e muzikës, është pëlqyer dhe vazhdon të pëlqehet shumë nga publiku.

Me anë të postimeve në Instagram, ajo ka bërë me dije se sot feston 2-vjetorin e karrierës së saj.

Tayna ka falenderuar fansat të cilat e kanë mbështetur gjatë këtyre dy viteve, ndërsa u ka premtuar se do të vazhdojë t'i argëtojë me këngët e saj.

“U bonën 2 vite karriere, prej ateherë jom rrit çdo kong e ma shumë. Po m’duket që jom 20 vjet ktu. E për kto jom falenderuse juve krejtve që vazhdoni m’i ngu kongët e mia, e un kom me vazhdu me ju argëtu” shkruan Tayna në postimin e saj.

Kujtojmë që Tayna u shfaq në tregun e muzikës 2 vite më parë, me një bashkëpunim me reperin Don Phenom me këngën ‘Columbiana’.

Screenshot_9.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010143041610718
array(1) { ["section"]=> string(77) "dy-vite-nga-columbiana-qe-dogji-rrjetin-tayna-ka-nje-mesazh-per-fansat-208653" }