Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
30 °
Mër
28 °
Enj
20 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

Dy vite në postin e zv.kryeministrit, Braçe: Vijoj ta konsideroj punë e jo karrigen

spot_img

Lajme të ngjashëm

a02551029275341bb8abbc03968c959b

Më 28 dhjetori 2018 kryeministri Edi Rama njoftoi se postin e zv.kryeministrit do e mbajë Erion Braçe.

Sot Erion Braçe bën dy vite në postin e zv.kryeministrit.

Braçe ka postuar në Instagram një video kur Rama njofton postin e tij dhe shkruan se këtë punë e bën më zemër si ditën e parë dhe nuk e ka bërë kurrë për karrige.

“28 dhjetor, një ditë si kjo; dua shumë të mos kem zhgënjyer kërkënd! Një gjë dua tua them; Vijoj ta konsideroj punë e jo karrige dhe, ta bej me zemër si ditën e parë! Faleminderit shumë kujtdo”, shkruan Braçe.

 

Më shumë

spot_img