Tirana
clear sky
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
81 %
0.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
23 °
Sht
22 °
Die
20 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Dy të vdekur dhe disa të plagosur nga shembja e urës në Gjermani

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy persona kanë humbur jetën dhe të paktën gjashtë të tjerë janë plagosur pas shembjes të një segmenti rrugor në mbikalimin e autostradës A7 në Gjermani.

Mbikalimi ishte në ndërtim e sipër kur është shembur duke zënë poshtë disa punëtorë si dhe drejtues automjetesh. Numri i të plagosurve është i paqartë ndërsa mediat vendase raportojnë se gjendja e tyre është kritike.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img