Dy të rinjtë martohen me kontratë para gjykatësit, ajo që firmosin i ka “çmendur” të gjithë

Publikuar tek: bota, më 17:23 17-09-2017 Dy të rinjtë martohen me kontratë para gjykatësit, ajo që firmosin i ka “çmendur” të gjithë

Dy të rinj kanë vendosur të martohen por si fillim kanë vendosur të nënshkruajnë një kontratë përpara gjykatësit.

Dy të rinjtë që vendosën “të martoheshin” përpara një gjyqtari firmosën disa gjëra për të cilat ranë dakord të dy, djali i është ofruar për t’i dhënë paswordin e Facebook-ut gruas, nddërsa vajza premtoi të ushqehej dhe të ishte besnike ndaj burrit të saj të ri.

Fotot e publikuara në facebook kanë arritur tashmë një shumë prej mbi 4000 reagime në vetëm disa minuta. Një pjesë e kanë konsideruar si të tepruar gjestin të tjkera për t’u marrë shembull.

33333.jpg444333.jpg3343535.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sulmohet me acid grupi i turistëve në Marsejë
E pabesueshme, vullkani më i çuditshëm në botë po ndodh tani »
Article Logic
Execution time: 0.013013124465942
array(1) { ["section"]=> string(94) "dy-te-rinjte-martohen-me-kontrate-para-gjykatesit-ajo-qe-firmosin-i-ka-cmendur-te-gjithe-92676" }