Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
31 %
2.1kmh
0 %
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
Enj
36 °
E diel, 3 Korrik, 2022
spot_img

Dy të rinj në pranga për transport emigrantësh

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy të rinj kanë rënë në prangat e policisë në Pogradec dhe Gjirokastër pasi janë kapur duke transportuar emigrantë të paligjshëm në dy ngjarje të ndryshme.

Në Gjirokastër është vënë në pranga një 22-vjeçar me inicialet D.D, i cili po transportonte 4 emigrantë. Policia i sekuestroi makinën dhe celularin.

albsig

spring

Ndërsa në Pogradec, 21-vjeçari me inicialet Xh.D, u kap nga forcat e Policisë, në vendin e quajtur “Lumi i Tërhanit”, duke transportuar në drejtim të Tiranës me mjetin tip “Jeep Grand Cherokee”, 10 emigrantë të paligjshëm.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img