Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
3.6kmh
40 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Dy të plagosur nga një aksident me makinë në Shkodër

spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy automjete raportohet se janë përplasur ditën e sotme në Bushat të Shkodrës, ku për pasojë janë plagosur dy persona.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Rranxa të Bushatit. Dy të rinjtë nga Mali i Jushit kanë mbetur të plagosur dhe janë dërkuar në spital për ndihmë mjekësore, jashtë rrezikut për jetën.

Sakaq policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Më shumë

spot_img