Tirana
light rain
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
67 %
2.6kmh
75 %
Enj
16 °
Pre
17 °
Sht
18 °
Die
16 °
Hën
11 °
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

Dy shqiptarë kapen me VALIXHE me KOKAINË në Itali, njëri ARKITEKT dhe tjetri TREGTAR MAKINASH (EMRAT-DETAJE)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kokainë, euro dhe telefona të sekuestruara

Më shumë
spot_img
spot_img