Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
93 %
0.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
23 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Dy shqiponja fluturojnë mbi Serbi, Xhaka dhe Shaqiri bombardojnë portën Stojkoviç (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Përmbyset rezultati në Rusi, dy super golat nga Xhaka e Shaqiri ndezin zemrat e shqiptarëve anë e mbanë botës.

Serbia arriti të shënojë në pesë minutat e para të ndeshjes, por pjesa e dytë ka folur vetëm shqip.

Dy gola fantastik nga Granit Xhaka (‘52) dhe Xherdan Shaqiri (‘90) kanë përmbysur gjithçka duke kaluar në avantazh Zvicrën që ka në formacion pesë futbollistë shqiptarë.

Të dy kanë festuar me simbolin e shqiponjës duke iu drejtuar tifozëve.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img