Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
51 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
3 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

Dy punëtorë bien nga skela në Lezhë, dërgohen me urgjencë në spital

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy punëtorë janë rrëzuar nga skela në Ishull Lezhë mëngjesin e sotëm, teksa po punonin në një objekt në ndërtim.

Mësohet se dy punëtorët kanë marrë plagë nga rënia dhe janë nisur menjëherë në spital. 

Aktualisht janë duke marrë ndihmë mjekësore dhe nuk dihet gjendja shëndetësore e tyre.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po vijon hetimet.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img