Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
65 %
1.5kmh
75 %
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
30 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Dy poezi Tironse interpretuar nga Xhemil Tagani, ndarë nga jeta dy ditë më parë: Vllait dhe T’hollat (Recitime- VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

975cba22eb59f82cb94a413a30cc4f06

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img