Hapësire reklamuese

Sporti

Dy orë larg ndeshjes, Taulant Balla bën parashikimin

Shkruar nga Newsbomb
Dy orë larg ndeshjes, Taulant Balla bën parashikimin

Vetëm disa orë para nisjes së ndeshjes Shqipëri-Çeki, rrugët e kryeqytetit janë “ndezur” nga tifozë të shumtë. Shqiptarë të Kosovës, Maqedonisë dhe kudo ku jetojnë në Europë,  kanë “zbarkuar” në rrugët e Tiranës dhe po presin me “zemrën në dorë” dhe këngë patriotike fillimin e ndeshjes.

Ndërkohë, ka dhe nga ata të cilët kanë bërë edhe parashikimin e ndeshjes. Sipas ministrit, Taulant Balla, djemtë kuqezinj do të shënojnë dy gola në portën e kundërshtarit dhe rezultati do të jetë 2 me 1.

"Edhe unë me 2 me 1 jam. Në rregull është, hajde fitore!" thotë Balla.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese