Hapësire reklamuese

Bota

Dy muaj pas operacionit, Kate Middleton del për herë të parë në publik

Shkruar nga Newsbomb
Dy muaj pas operacionit, Kate Middleton del për herë të parë
Princesha Kate Middleton ka bërë paraqitjen e saj të parë publike që nga operacioni abdominal në janar. Fox News ka publikuar disa pamje ku Princesha e Uellsit shihet pranë kështjellës Windsor, në periferi të Londrës. Ajo shihet në një mjet që drejtohet nga nëna e saj, Carol. Ajo mbante një palë syze dielli, teksa dukej e qetë. Kujtojmë që më 17 janar Pallati Mbretëror njoftoi se Middleton do i nënshtrohej një operacion të planifikuar abdominal dhe nuk do të mund të rifillonte detyrat publike deri pas Pashkëve.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese