“Dy muaj pa ndihmë ekonomike, do votoj për PS-në edhe nëse vdes nga uria...” (Video)

Publikuar tek: politike, më 18:08 06-03-2016

Një militante e Partisë Socialiste në Vlorë, shprehet e gatshme t’i japë votën e saj partisë së zemrës, edhe nëse.....vdes.

E intervistuar në një video amatore, ajo thotë se ka dy muaj pa marrë ndihmën ekonomike, megjithatë “do votojë për Partinë Socialiste edhe nëse e lënë pa bukë”. Video që ka marrë qindra shpërndarje në internet është bërë shkak për reagimin dhe revoltën e shumë përdoruesve të internetit, më tepër sesa një rast komik. Ndiqni videon:

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009537935256958
array(1) { ["section"]=> string(82) "dy-muaj-pa-ndihme-ekonomike-do-votoj-per-ps-ne-edhe-nese-vdes-nga-uria-video-34387" }